Stevns El-service A/S har mange dygtige medarbejderne, der altid er parate til, at yde deres bedste, overfor kunderne.

Stevns EL Service A/S arbejder på hele Sjælland.

kontakt os via mail, eller ring til os på tlf. 56 50 33 08.

 

Aut. El-installatør og indehaver:
René Kristensen
renek@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 21

Bogholderi/Administration: 
Karen Hansen
karen@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 15

Pia Lykke Kristensen
pia@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 14

Elektrikere:
René Pedersen
renep@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 15

Lauge Pedersen
lauge@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 22

Claus Førsterling
claus@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 17

Daniel Skjold
daniel@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 16

Jan Kærdal
jan@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 20

Mikkel Damskier
mikkel@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 17

Montører:
Bent Østergård
Tlf. 31 71 51 16

Arne Gammelgaard
Tlf. 24 21 22 18
 
Elektrikerlærlinge:
Martin Petersen
Tlf. 24 21 22 19

Bo Westerlin
Tlf. 31 71 51 20

Nicklas Villumsen

Heidi Sørensen