Stevns El-service A/S har mange ansatte. Alle medarbejderne er dygtige, og er altid parate til, at yde deres bedste, overfor
kunderne.

Stevns EL Service A/S opererer på hele Sjælland.

Så kontakt os via mail, eller ring til os på tlf. 56 50 33 08.

René Kristensen
Renek@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 21
 
 
 
René Pedersen,
Renep@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 15
 
 
 
Karen Hansen
Karen@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 15
 
 
 
Lauge Petersen
Lauge@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 22
 
 

 

Claus Jørgensen
Claus@stevnselservice.dk
Tlf. 31 71 51 17
 

 

 

Daniel Skjold
Daniel@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 16
 

 

 

Niels Maansson
Niels@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 19
 

 

 

Michael Dam
Michael@stevnselservice.dk
Tlf. 20 30 03 65
 
 
 
Bo Hansen
Bo@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 18
 
 
 
Jan Kærdal
Jan@stevnselservice.dk
Tlf. 24 21 22 20
 
 
 
Marcos Alfastsen

 

Allan Bjerg Nielsen

 

Christopher Hansen